O nas i inicjatywie rekolekcji internetowych ze św. Józefem

Fundacja Królowej Różańca Świętego

Rekolekcje ze św. Józefem to są organizowane przez czasopismo "Królowej Różańca Świętego", działającego w ramach Fundacji Królowej Różańca Świętego. Obecna edycja jest już czwartą. Nasza Fundacja stawia sobie za podstawowy cel propagowanie różańca i nowenny pompejańskiej głównie poprzez czasopismo „Królowa Różańca Świętego”. Ten cel realizujemy od początku 2012 roku, wydając kolejne numery tego dwumiesięcznika. Czasopismo to rozwija się i dociera do coraz większej rzeszy odbiorców! Stawiamy sobie za cel rozpowszechnianie nowenny pompejańskiej, napisanej przez bł. Bartola Longo. Zebraliśmy ponad 20.000 świadectw tej nowenny na www.pompejanska.rosemaria.pl!


Treść rekolekcji opiera się w 100% na książce bł. Bartola Longo "Miesiąc ku czci św. Józefa". Prawa autorskie należą do Wydawnictwa Rosemaria, jednak we wskazanym czasie w rekolekcjach można uczestniczyć w sposób otwarty, nie ma konieczności nabycia książki ani audiobooka. Niemniej licencja na korzystanie z rekolekcji obejmuje strony www.jozef.krolowa.pl oraz www.nowenny.pl, a treści rekolekcji wyłączną własnością Wydawnictwa.

Bartolo Longo – nasz patron i autor nabożeństwa do św. Józefa

Od 2003 roku upowszechniamy kult Bartola Longo poprzez tłumaczenie i rozpowszechnianie jego wspaniałego dorobku pisarskiego i duchowego. Poznaj naszą Biblioteczkę Pompejańską! Od 2012 roku mamy w posiadaniu relikwie 1. stopnia bł. Bartola, które niespodziewanie otrzymaliśmy w Sanktuarium w Pompejach. Pomogliśmy w sprowadzeniu jego relikwii do wielu parafii w Polsce.

Bartolo Longo

Nasze działania w skrócie:

Filmy o nowennie pompejańskiej – www.film.rozaniec.info

Filmy o bł. Bartolu Longo – www.film.rozaniec.info

Filmy o Michale Archaniele - www.anielskifim.pl

Wydawnictwo Rosemaria – rosemaria.pl

Wydawnictwo Rosemaria

Czasopismo "Królowa Różańca Świętego" – krolowa.pl.

Królowa Różańca Świętego

Strona wykorzystuje ciasteczka. Aby z niej poprawnie korzystać, wyraź zgodę.